Lieve jij, mooi medemens,
Met dank aan mijn lieve dochter Jasmijn, stuur ik deze kaart waarin ik je twinkels stuur en een fijne Kerst en een betoverend goed 2026!
Want lieve Aardebewoner, het einde van het jaar is ineens actueel. Wat hebben we hard gewerkt en wat zullen we beloond worden. De nieuwe maan op 20 december 2025 geeft ons een weekeind van verbinding met het galactische centrum, jouw groei en het inspirerende contact met 3I/ATLAS wat ons lichter en helderder helpt te worden.
Alle essentiële zaken komen aan het licht en in jouw bewust-zijn. Wees aanwezig, leef vandaag en voel je meer dan welkom op Aarde.
Een ontmoeting met de realiteit en jouw visie. Je kunt er ook heel blij van worden!
Alles wat klopt en de bedoeling is, gaat vanzelf. Voel je het? Maar alles wat niet klopt, mag ook onder ogen gezien worden.
Minder hard werken, minder je best doen maar wel aanwezig blijven en jouw positieve kompas blijven gebruiken.
Grenzen en realiteit worden onder neuzen geschoven en acht, dat maakt de dingen wel helder vind je niet?
De energie leidt en rechtvaardig leiderschap brengt flow.
Voel, luister en weet ~:
Warme knuffel en tot gauw voor de overview van 2026!
Lia
PS:
Er is ruim voldoende ijs, de Aarde volgt een logische klimatologische verandering, verbonden aan het universum: